O archiwizacji internetu w piśmie uczelni

20 marca 2018

Ukazał się najnowszy numer pisma uczelni „Uniwersytet Warszawski”, w którym znajdziecie m.in. tekst o archiwizacji internetu i naszych działaniach na tym polu.

W wiosennym numerze pisma uczelni „Uniwersytet Warszawski” opublikowano między innymi informacje i opinie dotyczące szkolnictwa wyższego oraz projektu nowej ustawy, refleksje o języku w rocznicę Marca ’68, specjalny dodatek o badaniach prowadzonych w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych oraz artykuł „Wpadamy w czarną dziurę”, autorstwa Anny Swatowskiej. W tekście znajdziecie najważniejsze fakty dotyczących historycznych badań webu, a także garść informacji o naszych doświadczeniach i działaniach w tej dziedzinie.

Aktualny numer pisma uczelni dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie Uniwersytetu Warszawskiego, a w wersji papierowej – we wszystkich budynkach uniwersyteckich.