EN
A
A
A

Wdrożyliśmy nową wersję strony internetowej Podyplomowych Gender Studies im. Marii Konopnickiej i Marii Dulębianki

20 lipca 2018

Nowa odsłona strony internetowej Podyplomowych Gender Studies im. Marii Konopnickiej i Marii Dulębianki IBL PAN.

19 lipca 2018 r. ruszyła nowa wersja strony internetowej Podyplomowych Gender Studies im. Marii Konopnickiej i Marii Dulębianki. Wdrożenie nowej wersji strony internetowej to efekt naszej współpracy z Gender Studies Instytutu Badań Literackich PAN (IBL PAN) i Zespołem „Archiwum Kobiet” IBL PAN. Za projekt graficzny strony odpowiedzialny był Paweł Bijak.

 

W tworzeniu nowej wersji strony najważniejsze były dla nas trzy cechy: funkcjonalność, estetyka i jakość. Strona została odświeżona i zaprojektowana tak, aby można było w łatwy, szybki i przystępny sposób zdobywać informacje o ofercie Podyplomowych Gender Studies IBL PAN. Nowa wersja strony ma prostą, przyjazną i funkcjonalną strukturę oraz intuicyjną nawigację. Stronę można z łatwością otwierać na dowolnym urządzeniu cyfrowym. Jednym słowem: postawiliśmy na nowoczesność i przystosowaliśmy stronę do zmieniających się standardów w Internecie.

 

Podyplomowe Gender Studies im. Marii Konopnickiej i Marii Dulębianki dostarczają interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie społeczno-kulturowej tożsamości płci, poddają krytycznej analizie dotychczasowe przekonania o „naturze” człowieka i zwracają uwagę na to, co przemilczane, wypierane czy usuwane z kultury, nauki, społeczeństwa. W ofercie studiów znajdują się zajęcia poświęcone ogólnym zagadnieniom feminizmu, historii ruchu kobiecego, genderowym ujęciom m.in. historii literatury, filmoznawstwa, socjologii oraz zajęcia dotyczące gender mainstreaming czy ekonomii.

 

Z przyjemnością zapraszamy do odwiedzenia zupełnie nowej strony internetowej Podyplomowych Gender Studies IBL PAN: http://genderstudies.pl/